Úsporné Drevodomy, drevostavby Krásno nad Kysucou

Drevodomy sú sofistikované, ekologické a prevádzkovo nízkonákladové stavby.

Úsporné Drevodomy, drevostavby Krásno nad Kysucou

Úsporné Drevodomy, sofistikované, ekologické a prevádzkovo nízkonákladové stavby Krásno nad Kysucou

Drevodomy sú sofistikované, ekologické a prevádzkovo nízkonákladové stavby.

Adresa: Kalinov 994, 023 02 Krásno nad Kysucou
Telefón:+421 908 537 611
E-mail:info@uspornedrevodomy.sk

Úsporné drevodomy je dynamická stavebná firma, ktorá využíva najnovšie technológie a materiály, sleduje ich neustály vývoj a využíva v praxi. Zaoberáme sa výstavbou nízkoenergetických a pasívnych montovaných domov s možnosťou difúzne otvorených alebo uzavretých konštrukcií, na území SR a v zahraničí. Našou zárukou je odbornosť, kvalita, serióznosť, rýchlosť výstavby a poradenstvo (možnosť riešenia drobných zmien aj počas výstavby, konzultácie...)

Spoločnosť sa venuje výstavbe drevených nízkoenergetických domov sendvičovej konštrukcie na celoročné bývanie. Domy vyrábame v prevedení Hrubá stavba alebo Dom na kľúč“. Každý dom vieme priamo prispôsobiť predstavám zákazníka a dodať stavbu v tom rozsahu ako si klient želá. Drevené stavby majú dôležité miesto v stavebníctve, pretože ponúkajú nielen efektný vzhľad, ale aj zdravé bývanie, ktoré je prirodzené človeku.

Naša firma vyrába:
- nízkoenergetické domy
- energeticky pasívne domy
- atypické stavby
- záhradné chatky
- rekreačné chaty
- garáže

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.