Stavby Peter Sýkora, realizácia stavieb Krásno nad Kysucou

Stavebná firma STAVBY PETER SÝKORA realizuje stavby všetkých druhov od rekonštrukcie rodinných domov po výstavbu bytových komplexov.

Stavby Peter Sýkora, realizácia stavieb Krásno nad Kysucou

Stavby Peter Sýkora, bytové domy, rodinné domy na kľúč, rekonštrukcie objektov, pozemné a nadzemné stavby Krásno nad Kysucou

Stavebná firma STAVBY PETER SÝKORA realizuje stavby všetkých druhov od rekonštrukcie rodinných domov po výstavbu bytových komplexov.

Adresa: Krásno nad Kysucou 1384, 023 02 Krásno nad Kysucou
Telefón:0918 914 353
E-mail:info@stavbysykora.sk

Široké portfólium stavebnej činnosti obsahuje realizácie a rekonštrukcie rodinných a bytových domov, stavby a rekonštrukcie priemyselných budov a pozemné a nadzemné stavby.

Stavebná firma STAVBY SÝKORA má veľmi dobrú pozíciu na Slovenskom stavebnom trhu. Naďalej ju chceme upevňovať kvalitne prevedenou prácou a férovým prístupom k zákazníkom. Naším obrovským plusom je vysoká technická profesionalita, schopnosť realizovať požiadavky zákazníkov v dohodnutých termínoch a vysokej kvalite. Hlavnou úlohou našej stavebnej firmy je realizácia stavieb všetkých druhov podľa požiadaviek klienta, od rekonštrukcie rodinných domov po výstavbu bytových komplexov.

Pri výstavbe používame moderné technológie, a prispôsobujeme sa najnovším požiadavkám stavebného trhu. Vlastníme technické zariadenia. Zamestnávame odborníkov z jednotlivých stavebných profesií, ktorí pravidelne prechádzajú rozličnými školeniami a ovládajú rôzne systémy jednotlivých technologických postupov. Všetky stavebné úpravy vykonávame odborne na základe našich bohatých skúseností.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.