Gazdovský Šenk, reštaurácia Krásno nad Kysucou

Ponúkame vám široký výber jedál a nápojov vrátane typických kysuckých špecialít.

Gazdovský Šenk, reštaurácia Krásno nad Kysucou

Gazdovský Šenk, reštaurácia a rozvoz jedla Krásno nad Kysucou

Ponúkame vám široký výber jedál a nápojov vrátane typických kysuckých špecialít.

Adresa: Ulica 1. mája 1538, 023 02 Krásno nad Kysucou
Telefón:0949 24 79 49

Reštaurácia Gazdovský šenk sa nachádza v centre mesta Krásno nad Kysucou pri Dome kultúry.

Ponúkame vám široký výber jedál a nápojov vrátane typických kysuckých špecialít, pripravených z čerstvých surovín. ktoré si môžete vychutnať u nás v šenku, kde vás radi privítame, prípadne vám ich radi dovezieme až domov pomocou našej roznáškovej služby, ktorou zabezpečujeme rozvoz v širokom okolí Krásna nad Kysucou.

Reštaurácia Gazdovský šenk navštevníka na prvý pohľad zaujme svojím vkusným zariadením, ktoré sa nesie v štýle starožitného nabytku, doplneného dreveným obložením miestností a decentným osvetlením dotvárajúcim atmosféru. V týchto priestoroch Vás zo všetkých strán obklopí čaro minulosti.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.