Cyklo Chata, ubytovanie Krásno nad Kysucou

Ponúkame Vám možnosť navštíviť našu chatu a prežiť v nej krásne chvíle oddychu v malebnom prostredí kysuckej prírody.

Cyklo Chata, ubytovanie Krásno nad Kysucou

Cyklo Chata, ubytovanie v trojposchdovej chate Krásno nad Kysucou

Ponúkame Vám možnosť navštíviť našu chatu a prežiť v nej krásne chvíle oddychu v malebnom prostredí kysuckej prírody.

Adresa: Kalinov 453, 023 02 Krásno nad Kysucou
Telefón:0903179687
E-mail:cyklochata@gmail.com

Celoročne poskytujeme ubytovanie pre maximálne 12 (pre rodiny s deťmi 14) osôb v piatich izbách, z ktorých každá izba ma samostatný vchod. Chata má celkom 3 poschodia.

Na najvyššom sú pre Váš oddych pripravené viaceré izby, dve jednoposteľové (s väčšou posteľou, ideálne pre páriky:)), jedna troj- a jedna štvor-posteľová. Postele sú nové a veľmi pohodlné. Samozrejmosťou je rádio na každej izbe. Taktiež tu nájdete aj kúpeľňú so sprchovacím kútom a samostatné WC.

O poschodie nižšie nájdete plne vybavenú kuchyňu s mikrovlnkou, chladničkou, sporákom, varnou kanvicou. Nechýba tu ani piecka na drevo, na ktorej sa dajú pripraviť originálne špeciality. Nájdete tu aj spoločenskú miestnosť s TV, satelitom a pohodlným sedením, jedáleň a ďalšiu 3- posteľovú izbu. Aj na tomto poschodí je kúpeľňa s vaňou a WC. Po náročnom dni Vám určite dobre padne sauna, alebo zápas v kalčete:).

Prízemie tvoria 2 izby, v jednej môžete osláviť Vašu zaslúženú dovolenku posedením pri kozube a druhá je často využívaná ako „tanečná“:).

Najmä v lete si užijete dve vonkajšie terasy, pričom jedna je v lete krytá, takže sa dá využiť aj za nepriaznivého počasia. Nájdete tu aj krb s roštom, na ktorom sa dajú pripraviť vynikajúce grilované pochúťky. Pre zdatných kuchárov je k dispozícii aj veľký kotlík na guláš.

Vykurovanie chaty je zabezpečené drevom v kozube s prieduchmi po celej chate. Komu by bola aj napriek tomu zima, môže si zakúriť aj v elektrických radiátoroch, ktoré sú na každej izbe.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.